Meklēt

JUNOPLUS Matt

Apdares/Emaljas krāsas / Sintētiskās

JUNOPLUS MATE

Mateta škidinataja bazes apdares krasa, kas pilniba atbilst GOS 2010 prasibam un piemerota iekšdarbiem un ardarbiem. Augstas kvalitates cieto alkida sveku un pigmentu bazes produkts. Koka un metala virsmam, kur nepieciešama stingra un izturiga mateta apdare. Lieliska otas atstato pedu izzušana. Iekšdarbiem. Atškaidit un notirit ar MINERALO terpentinu (D-16).


4/0,750 litri


JUNOPLUS Matt

Koka virsmas gruntet ar Synthetic Sealer. Katru kartu parslipet. Dzelzs un terauda virsmas notirit un gruntet ar MULTISUPPORT Primer. Aluminija un cinkotas virsmas notirit un gruntet ar MULTISUPPORT Primer.

Iekšdarbiem

Izmantojot saru otu vai rulliti: gatavs lietošanai. Uzklat vienmeriga karta. Uzklajot ar gaisa padeves pulverizatoru, produktu atškaidit ar škidinataju ATRI ŽUSTOŠIEM SASTAVIEM (D-17) 10-15%, neparsniedzot 30-35 sausos mikronus uz vienu kartu abos gadijumos. Uzklajot biezaka karta, ka ieteicams, var rasties grubuli, žušanas un parkrasošanas problemas. Ardarbos uzklat vismaz 2 emaljas kartas. Agresivaki škidinataji (D-17, d-45) var radit grubulus un aizkavet slana pilnigu nocietešanu.

citi lietotāji skatījuši…
JUNO 2014 – Dekoratīvās un profesionālās krāsas, un pārklājumi kopš 1927.