Meklēt

CASTOR Block filler

Iekštelpu krāsas / Matētas

Castor picar extra EPD

Biezas konsistences augstas segtspejas pildviela. Piemerota virsmas nepilnibu nosegšanai, atjaunojot pamatni. Izmantošanai iekštelpas nosledzošas kartas izveidei vai virsmas gruntešanai pirms nakamo kartu uzklašanas. Atškaidama un notirama ar udeni.


15/4 litri


CASTOR Block filler

Pirms klašanas uz betona, cementa vai jaunizveidotiem javas slaniem, gruntet ar HIDROCRIL. Ja virsma ir puteklaina, gruntet ar HIDROCRIL. Gipša vai gipškartona virsmas, gruntet ar HIDROCRIL un poras noslegt ar AQUASELL. Pelejuma, mikrobakteriju u.tml. piesarnojuma gadijuma notirit ar 10% udens un balinataja škidumu, noskalot ar udeni, laut nožut un gruntet. Izsalijuma gadijuma tirit ar sukam, izmantojot 10% hlorida skabes škidumu, noskalot ar udeni un laut nožut.

Iekšdarbiem

Saru ota, rullitis vai pulvrizators. Virsmas gruntešanai izmantot šo pašu produktu, kas atškaidits ar 20% no apjoma ar udeni un uzklats, izmantojot vilnas rulliti. Pec nožušanas, ar vilnas rulliti uzklat virsmas blivetaju (neatškaiditu vai nedaudz atškaiditu), lidz virsma ir vienmerigi parklata. Lai panaktu izsmidzinajuma vai fakturetu efektu, veikt sekojošas darbibas: Izmantot segmentetu krasas rulliti (n? 3). Uzklat, izmantojot gaisa padeves pulverizatoru. Izsmidzinajuma efekts tiek panakts, uzklajot produktu ar pulverizatoru. Uzklat 2 kartas, pirmas kartas uzklašanai produktu atškaidot ar udeni (20%), bet otras uzklašanai - neatškaidot ar udeni.

citi lietotāji skatījuši…
JUNO 2014 – Dekoratīvās un profesionālās krāsas, un pārklājumi kopš 1927.