Meklēt

NOVOKRIL SATIN

Fasādes / Krāsas

Novokril satinado EPD

Premium klases udens bazes krasa ar pretpelejuma ipašibam. Krasas sastava esošie augstas elastibas un adhezijas tira akrila kopolimeri veido udens noturigu slani, vienlaikus saglabajot tvaiku caurlaidibu. Izmantošanai telpas vai arpus tam. Atškaidams un notirams ar udeni.


15 / 4 litri


NOVOKRIL SATIN

Betona, cementa vai jaunizveidotas virsmas gruntet ar PRIMERLITE. Ja virsma ir puteklaina, gruntet ar HIDROCRIL iekštelpas un AKRIL 80 ardarbos. Gipša vai gipškartona virsmas gruntet ar HIDROCRIL un poru noslegšanai izmantot AQUASELL. Pelejuma, mikrobakteriju u.tml. piesarnojuma gadijuma notirit ar 10% udens un balinataja škidumu, noskalot ar udeni, laut nožut un gruntet. Izsalijuma gadijuma tirit ar sukam, izmantojot 10% hlorida skabes škidumu, noskalot ar udeni un laut nožut.

IEKŠDARBI - ARDARBI

Saru ota, rullitis vai pulverizators. Uzklat 2 kartas 10% atškaidijuma. Nestradat ar produktu, ja paredzams lietus. Samitrinot pilniba nenocietejušu krasas slani, tas sastavdalas var atškaidities un paradities traipi un spidums ("gliemežu takas" efekts).

citi lietotāji skatījuši…
JUNO 2014 – Dekoratīvās un profesionālās krāsas, un pārklājumi kopš 1927.