Meklēt

JUNOLAC Satin

Apdares/Emaljas krāsas / Sintētiskās

junolac epd

Šķīdinātāja bāzes VOC 2010 prasībām atbilstoša alkīda satīna krāsa iekšdarbiem. Augstas kvalitātes cieto alkīda sveķu bāzes pigmentēts produkts. Koka un metāla virsmām, kur nepiecieŝama stingra un izturīga satiīna tipa apdare. Lieliska otas atstāto pēdu izzuŝana. Iztur mazgāŝanas ciklus. Iekšdarbiem. Atšķaidīt un notīrīt ar MINERĀLO terpentīnu (D-16).


4 / 0 750 / 0 375 litri


JUNOLAC Satin

Koka virsmas gruntet ar Synthetic Sealer iekštelpas un Woodbase Coating parklajumu ardarbos. Katru kartu parslipet. Dzelzs un terauda virsmas notirit un gruntet ar MULTISUPPORT Primer. Aluminija un cinkotas virsmas notirit un gruntet ar MULTISUPPORT Primer. Cementa, gipša un gipškartona virsmas gruntet ar Synthetic Sealer vai ar akrila krasu A-100 STIMAX.

Iekšdarbiem

Izmantojot saru otu vai rulliti: gatavs lietošanai. Uzklat vienmeriga karta. Uzklajot ar gaisa padeves pulverizatoru, produktu atškaidit ar škidinataju ATRI ŽUSTOŠIEM SASTAVIEM (D-17) 10-15%, neparsniedzot 30-35 sausos mikronus uz vienu kartu abos gadijumos. Uzklajot biezaka karta, ka ieteicams, var rasties grubuli, žušanas un parkrasošanas problemas. Ardarbos uzklat vismaz 2 emaljas kartas. Atkariba no apstakliem, pilnigu spidumu var redzet pec 7 dienam.

citi lietotāji skatījuši…
JUNO 2014 – Dekoratīvās un profesionālās krāsas, un pārklājumi kopš 1927.