Meklēt

CASTOR N

Iekštelpu krāsas / Matētas

Castor N EPD

Augstas segtspejas emulsijas krasa ar mazgajamu virsmu, kas nodrošina izcilu parklajumu un vieglu uzklašanu. Sertificeta udens bazes krasa (AENOR II tips), testeta lidz 1,000 mazgašanas cikliem saskana ar UNE 48243 prasibam. Udens bazes produkts.Iekšdarbiem. Atškaidama un notirama ar udeni.


15/4 litri


CASTOR N

Pirms klašanas uz betona, cementa vai jaunizveidotiem javas slaniem, gruntet ar HIDROCRIL. Ja virsma ir puteklaina, gruntet ar HIDROCRIL. Gipša vai gipškartona virsmas, gruntet ar HIDROCRIL L un poras noslegt ar AQUASELL. Pelejuma, mikrobakteriju u.tml. piesarnojuma gadijuma notirit ar 10% udens un balinataja škidumu, noskalot ar udeni, laut nožut un gruntet. Izsalijuma gadijuma tirit ar sukam, izmantojot 10% hlorida skabes škidumu, noskalot ar udeni un laut nožut.

Iekšdarbiem

Saru ota, rullitis vai pulverizators. Uzklat 2 kartas 10 lidz 20-25% atškaidijuma. Glancetu vai satina krasas vai lakas virsmu pirms krasošanas apstradat ar smilšpapiru, lidz tiek nonemts spidums, lai uzlabotu adheziju un mazinatu virsmas spraigumus.

citi lietotāji skatījuši…
JUNO 2023 – Dekoratīvās un profesionālās krāsas, un pārklājumi kopš 1927.