Meklēt

JUNOREV Rough

Fasādes / Mūra pārklājumi

junorev rugoso EPD

Pārklājums akmens materiāliem Augstas kvalitātes akrila sveķu bāzes produkts ar izcilu elastību un hidroizolējošām īpašībām, vienlaikus saglabājot tvaiku caurlaidību. Izmantošanai telpās vai ārpus tām. Atšķaidāma un virsma mazgājama ar ūdeni.


15 litri


JUNOREV Rough

Betona, cementa vai jaunizveidotas virsmas gruntēt ar AKRIL 80 vai PRIMERLITE. Ja virsma ir putekļaina, gruntēt ar HIDROCRIL iekšdarbos un AKRIL 80 ārdarbos. Ģipša vai ģipškartona virsmas gruntēt ar HIDROCRIL ,un poru noslēgšanai izmantot AQUASELL. Pelējuma, mikrobaktēriju u.tml. piesārņojuma gadījumā notīrīt ar 10% ūdens un balinātāja šķīdumu, noskalot ar ūdeni, ļaut nožūt un gruntēt. Izsālījumu gadījumā tīrīt ar sukām, izmantojot 10% hlorīda skābes šķīdumu, noskalot ar ūdeni un ļaut nožūt.

IEKŠDARBI - ARDARBI

Ar otu, rullīti vai pulverizatoru Uzklāt JUNOREV ROUGH vienmērīgi, izmantojot produktu, kas ir 20% atšķaidīts, un nobeigumā uzklāt neatšķaidītu vai viegli atšķaidītu JUNOREV ROUGHkārtu. Uzklājot krāsu uz spīdīga, satīna vai elastīga esošā krāsas slāņa, var parādīties plaisas vai bojājumi.

citi lietotāji skatījuši…
JUNO 2014 – Dekoratīvās un profesionālās krāsas, un pārklājumi kopš 1927.