Meklēt

ELASTIFLEX Plus

Fasādes / Elastīga hidroizolācija

elastiflex plus EPD

Ūdens bāzes krāsa Akrila sveķu bāzes produkts ar izcilām mehāniskām un ūdens izturības īpašībām un plašu pastāvīgas elastības diapazonu (no -20 ?C līdz 60 ?C) Lietošanai iekšdarbos vai ārdarbos. Atšķaidāma un notīrāma ar ūdeni.


15/10/4 L


ELASTIFLEX Plus

Mazās plaisas aizpildīt ar neatšķaidītu produktu, vēlams izmantojot saru otu. Nodrošināt pareizu plaisu aizpildīšanu un virsmas poru aizpildi. Fasādes bez plaisām vai ar plaisām <0,6 mm jāmazgā un jāļauj nožūt. Ja plaisa ir 0,6 - 1 mm, ieteicams to sagatavot un aizpildīt ar javu vai akrila sastāvu. Virsmu gruntēt, izmantojot PRIMERLITE. Pelējuma, mikrobakteriju u.tml. piesārņojuma gadījumā notīrīt ar 10% balinātāja un ūdens šķīdumu, noskalot ar ūdeni, ļaut nožūt un gruntēt. Izsālījuma gadījumā tīrīt ar sukām, izmantojot 10% hlorīda skābes šķīdumu, noskalot ar ūdeni un ļaut nožūt.

Ārdarbos

Saru ota, rullītis vai pulverizators. Uz fasādes uzklāt 2 vai vairāk kārtās, līdz iegūts 0,5 mm biezs nocietējušas krāsas slānis. Uz betona pārseguma (ar slīpumu virs 1%) uzklāt pirmo kārtu un tajā iestrādāt stiklašķiedras sietu. Uzklāt nepieciešamo kārtu daudzumu, līdz iegūst 1 mm biezs sausas krāsas slānis. Konstrukciju ieteicams veidot, izmantojot stiklašķiedras audumu, uzklājot vairākus slāņus, kas uzlabo krāsas noturību, palielinot caurlaidības pretestību un izolētspēju.

JUNO 2014 – Dekoratīvās un profesionālās krāsas, un pārklājumi kopš 1927.