Meklēt

JUNOPLUS Satin

Apdares/Emaljas krāsas / Sintētiskās

Škidinataja bazes VOC 2010 prasibam atbilstoša alkida satina krasa iekšdarbiem. Augstas kvalitates cieto alkida sveku bazes, pigmentets produkts. Koka un metala virsmam, kur nepieciešama stingra un izturiga satina tipa apdare. Lieliska otas atstato pedu izzušana. Iekšdarbiem. Atškaidit un notirit ar MINERALO terpentinu (D-16).


4/0 750 litri


JUNOPLUS Satin

Koka virsmas gruntet ar Synthetic Sealer vai Wood Base Coating. Katru kartu parslipet. Dzelzs un terauda virsmas notirit un gruntet ar MULTISUPPORT Primer. Aluminija un cinkotas virsmas notirit un gruntet ar MULTISUPPORT Primer.

Iekšdarbiem

Izmantojot saru otu vai rulliti: gatavs lietošanai. Uzklat vienmeriga karta. Uzklajot ar gaisa padeves pulverizatoru, produktu atškaidit ar škidinataju ATRI ŽUSTOŠIEM SASTAVIEM (D-17) 10-15%, neparsniedzot 30-35 sausos mikronus uz vienu kartu abos gadijumos. Uzklajot biezaka karta, ka ieteicams, var rasties grubuli, žušanas un parkrasošanas problemas. Ardarbos uzklat vismaz 2 emaljas kartas. Agresivaki škidinataji (D-17, d-45) var radit grubulus un aizkavet slana pilnigu nocietešanu.

citi lietotāji skatījuši…
JUNO 2014 – Dekoratīvās un profesionālās krāsas, un pārklājumi kopš 1927.