Meklēt

JUNOKRIL MATT

Fasādes / Krāsas

Junokril mate EPD

Premium klases ūdens bāzes krāsa ar pretpelējuma īpašībām. Krāsas sastāvā esošie augstas elastības un adhēzijas tīra akrila kopolimēri veido ūdens noturīgu slāni, vienlaikus saglabājot ūdens tvaiku caurlaidību. Izmantošanai telpās vai ārpus tām. Atšķaidāms un notīrāms ar ūdeni.


15 / 4 / 0,750 litri


JUNOKRIL MATT

Betona, cementa vai jaunizveidotas virsmas gruntēt ar PRIMERLITE. Ja virsma ir putekļaina, gruntēt ar HIDROCRIL iekštelpās un AKRIL 80 ārdarbos. Ģipša vai ģipškartona virsmas gruntēt ar HIDROCRIL un poru noslēgšanai izmantot AQUASELL. Pelējuma, mikrobaktēriju u.tml. piesārņojuma gadījumā notīrīt ar 10% ūdens un balinātāja šķīdumu, noskalot ar ūdeni, ļaut nožūt un gruntēt. Izsālījuma gadījumā tīrīt ar sukām, izmantojot 10% hlorīda skābes šķīdumu, noskalot ar ūdeni un ļaut nožūt.

IEKŠDARBI - ĀRDARBI

Saru ota, rullītis vai pulverizators. Uzklāt 2 kārtās 10% atšķaidījumā. Nestrādāt ar produktu, ja paredzams lietus. Samitrinot pilnībā nenocietējušu krāsas slāni, tās sastāvdaļas var atšķaidīties un parādīties traipi un spīdums ("gliemežu takas" efekts).

citi lietotāji skatījuši…
JUNO 2014 – Dekoratīvās un profesionālās krāsas, un pārklājumi kopš 1927.